Google Haberler

Haberler ve Degiler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 5.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Google LLC
Google Haberler mobil uygulaması dünyada olup bitenlerden haberdar olmanız amacıyla geliştirilmiş başarılı bir mobil uygulamadır.

Gündemi yakından takip etmeniz amacıyla geliştirilmiş olan Google Haberler mobil uygulaması sayesinde dünyada olup bitenden yakından haberdar olacaksınız. Yoğun bir hayata sahipseniz, gündemi yakından takip etmekte zorlanıyorsanız Google Haberler mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Uygulama sizlere bildirim sistemi sayesinde en güncel bilgilerden haber verecektir. 

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuz artı çok daha akıllı bir şekilde size hizmet veriyor. Google Haberler uygulamasında faydalı güncem bilgilerinden anında haberdar olmak için uygulamaya ücretsiz sahip olarak haberlere göz atabilirsiniz. Özellikle takip etmek istediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmak için bildirim sisteminden yararlanarak hareket edebilirsiniz. 

Güncel haberler yayınlandığında anında cep telefonunuza bildirim gelir. Özellikle takip etmek istediğiniz ilk beş haber başlığını belirleyebilir ve o konular hakkında içerikler yayınlandığında anında haberdar olursunuz.  Çeşitli güvenilir yayıncılardan kaliteli içeriğe ulaşabilir ve daha önce hiç duymadığınız kaynakları keşfedebilirsiniz. 7

Akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Google Haberler mobil uygulamasında sizde gerçekleşen olaylar hakkında çıkan haber içeriklerini cep telefonunuzdan takip ederek keyfinize bakabilirsiniz. 

 

 

Google Haberler indir
DİĞER SÜRÜMLER