Google Haberler

Haberler ve Degiler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 125,1 MB
  • Version 5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Google LLC
IOS cep telefonunuza indireceğiniz Google Haberler mobil uygulaması sayesinde dünyada olup bitenden anında haberdar olacaksınız.

Google Haberler, gündemin nabzını avuçlarınızın içinde tutmanız amacıyla geliştirilmiş bir haber sağlayıcıdır. Uygulama sizleri, dünyada ve ülkenizde gerçekleşen olaylar hakkında bilgilendirecektir. Gündemi yakından takip etmeye vaktiniz yoksa, Google Haberler mobil uygulamasının içeriklerinin size bilgi vermesine izin vermelisiniz. 

Özellikle takip etmek istediğiniz haber konularını belirleyerek, o konu hakkında güncel haber içeriklerinden bildirim sistemi sayesinde anında haberdar olun. IOS  cep telefonunuza indireceğiniz Google Haberler mobil uygulaması ile gündem hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek bir dokunuşla haberlerin tam bağlamını anlayabilirsiniz. Google Haberler mobil uygulaması sayesinde bir haberle ilgili internetteki tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Google Haberler ayrıca farklı bakış açılarını, önemli olayların zaman çizelgesini, önemli kişileri vb. vurgulayarak haberi sizin için düzenler. Kısa özet şeklinde güncel haber içeriklerinden anında haberdar olabilirsiniz. Detaylı inceleme için haberin uzun şeklini de okuyabilirsiniz. 

Akıllı cep telefonunuzda bulunduracağınız Google Haberler uygulamasında özel gündem haberlerini takip edin, olup bitenden haberdar olarak olaylara bakış açınızı geliştirin. Bunun için birbirinden farklı sitelerde vakit harcamak yerine Google Haberler mobil uygulamasını deneyebilirsiniz. 

Google Haberler indir
DİĞER SÜRÜMLER